Co nabízím

Co nabízím

Vedení workshopů

Jsem průvodkyní sebepoznávacích kurzů a kurzů kontaktní improvizace.

Sebepoznávací kurzy:

Sama jsem si prošla spoustou seberozvojových kurzů, které mi přinesly mnoho uvědomění, ale nakonec mě život stejně opakovaně dovedl k tomu, že jediné odpovědi, které jsou funkční právě pro nás právě v tomto čase, jsou v nás samotných. Proto na workshopech vnímám jako esenciální vytvořit účastníkům prostor a čas na sebe – něco tak jednoduchého a zároveň děsivého, že to většina z nás sama neudělá. Vytvářím půdu pro bezpečné odkrývání sebe sama, v případě zájmu nabízím vhledy a podněty zvenčí, facilituju sdílení v rámci skupiny. Vše pro podporu vlastní cesty. Věřím v autenticitu, upřímnost, laskavost a jasnou komunikaci jakožto zásadní pilíře dobrého života a dobrých vztahů. Kurzy provázím buď sama či s dalšími průvodci.

Kontaktní improvizace:

Kontaktní improvizace je tanec v přítomném okamžiku, který obsahuje nejen kontakt s podlahou a prostorem, ale i s dalšími tanečníky. “Kontaktní improvizace je nekonečné zkoumání kinestetických možností těl pohybujících se prostřednictvím kontaktu. Někdy divoká a atletická, jindy tichá a meditativní, je to forma otevřená všem tělům a zvídavým myslím“ — Ray Chung, popis workshopu, Londýn 2009

Vedu skupinu CI vibe, více info zde: www.civibe.cz

Kurzy a workshopy kontaktní improvizace, především pro začátečníky, vedu v Brně i mimo něj. Máte-li zájem o kontaktní improvizaci v Brně, můžete se přidat do naší FB skupiny nebo si nechat cca jednou měsíčně posílat newsletter – v tom případě mi napište email.

Máte-li zájem o workshop ve vašem městě, ozvěte se.

Organizování workshopů

Organizuji workshopy pro průvodce a lektory, s jejichž prací souzním. Týkají se opět seberozvoje a pohybu.

Baví mě organizovat workshopy – mohu si tak do Brna přivést lektory a témata, která zajímají mne samotnou či lidi kolem mne. Ať už ze Žďáru nad Sázavou, ze Švýcarska či Španělska.

Chcete-li nějakého lektora v Brně a hledáte někoho, kdo to uspořádá – dejte mi vědět.

Stejně tak, jste-li tímto lektorem/lektorkou a chcete podporu od Brňačky, ozvěte se :).

Facilitace, mediace, supervize

Pomáhám skupinám, které chtějí náhled zvenku, jak dále pracovat se sebou samými a v komunikaci s druhými. Často pracuji s týmy, které pracují s dětmi.