Praktické informace

Jak terapie probíhá?

Nejdříve probereme, s čím přícházíte – co chcete změnit, co vás trápí. Pokud se vidíme poprvé, proberu s vámi, jak pracuji, co můžete očekávat, je prostor na otázky. Pokud jsme se už viděli, probereme, co se u vás událo od minule. Dále se spolu domluvíme, čemu a jakou technikou se budeme věnovat dnes. Po skončení procesu probereme, jaké to pro vás bylo, jak se nyní cítíte a co dělat v následujících dnech. V případě potřeby jsem na telefonu či emailu. Více informací zde.

Kde?

Potkáme se na adrese Tomešova 563/2b v Brně v krásném centrum RestartujSe. Zde je pro nás připravena útulná místnost – viz foto

Jak se tam dostat?

Trolejbusem na zastávku Tvrdého – linky 25, 26, 35 (pouze v jednom směru) , šalinou či trolejbusem na zastávku Úvoz – linky 4, 25, 26. Parkovat je možné volně na ulici a přilehlém parkovišti (zatím bez modrých zón) nebo též přímo před vjezdem k domu.

Kdy?

Čas setkání domluvíme spolu po emailu či telefonu.

Na jak dlouho?

Terapie se pohybuje od 1,5 hodiny do 3 hodin. Vyhraďte si tedy dost času. Je dobré mít čas pro sebe i po terapii a nemuset se hned vrhnout zpět do víru povinností či kontaktu s dalšími lidmi.

Jak často?

Na frekvenci setkání se domlouváme dle osobní potřeby, většinou je to jednou za dva týdny až jednou za měsíc. Frekvence se též mění časem. Na začátku se potkáváme častěji, později po delší době.

Co s sebou?

Přijďte v pohodlném oblečení, které vám případně nevadí zapotit. Je dobré mít též něco dobrého k zakousnutí po skončení a tekutiny na cestu domů. Během terapie je k dispozici voda a čaj.

Za kolik?

Cena je 900/hodina. V případě, že je pro vás cena překážkou, kontaktujte mě a zkusíme najít řešení.